
1inch Card
Ominaisuudet110
PAID
Sija
Hinta
Muutos 24h
Muutos 7pv
Mrk.arvo
Vaihto 24h
Kiertomäärä
Kaavio 7pv
Enimmäismäärä
Mitat
- Leveys
- 85.60 mm
- Pituus
- 53.98 mm
- Korkeus
- 0.76 mm
- Paino
- 7g
Tunnisteet
11 Ryhmät · 17 TunnisteetMuoto
3 Tunnisteet Laitteisto Kryptokortti Kortti
129
26
22
Säilytys
1 Tunniste Kylmä
131
Alusta
1 Tunniste Mobiili
227
Ohjelmisto
2 Tunnisteet Android iOS
221
200
Usein kysytyt kysymykset
6 Tulokset
Onko 1inch Card turvallinen ja luotettava?
1inch Card ei ole joutunut suurten skandaalien, hakkerointien tai rikossyytteiden kohteeksi. 1inch Card tekee yhteistyötä Crypto Lifen, Baanxin ja Mastercardin kanssa. Kortissa on tavanomaiset pankkikortin ominaisuudet, kuten kortin numero, voimassaoloaika ja CVC.
Mikä 1inch Card on?
Kuka loi 1inch Card?
Milloin 1inch Card julkaistiin?
Missä sijaitsee yritys, joka vastaa palvelusta 1inch Card?
Miten 1inch Card toimii?
Ladataan...
Unohdimmeko jotain?
Palautteesi auttaa meitä pitämään tiedot oikeina. Ota yhteyttä, jos jokin on virheellistä tai puuttuu.









