
CoolWallet Pro
Ominaisuudet107
PAID
Sija
Hinta
Muutos 24h
Muutos 7pv
Mrk.arvo
Vaihto 24h
Kiertomäärä
Kaavio 7pv
Enimmäismäärä
Mitat
- Leveys
- 53.98mm
- Korkeus
- 0.8mm
- Paino
- 6g
- Pituus
- 85.6mm
Tunnisteet
12 Ryhmät · 27 TunnisteetMuoto
2 Tunnisteet Laitteisto Kryptokortti
129
26
Säilytys
1 Tunniste Kylmä
131
Alusta
1 Tunniste Mobiili
227
Ohjelmisto
2 Tunnisteet Android iOS
221
200
Usein kysytyt kysymykset
6 Tulokset
Mikä CoolWallet Pro on?
CoolWallet Pro on ensiluokkainen laitteistolompakko / kylmälompakko, jonka erittäin ohut, luottokortin kokoinen muotoilu sopii kryptovarojen turvalliseen säilytykseen liikkeellä ollessa. CoolWallet Pro tukee Bluetooth-yhteyttä ja on yhteensopiva useiden lohkoketjujen kanssa.
Missä sijaitsee yritys, jonka takana on CoolWallet Pro?
Milloin CoolWallet Pro lanseerattiin?
Miten CoolWallet Pro toimii?
Kuka loi CoolWallet Pro?
Onko CoolWallet Pro turvallinen ja laillinen?
Ladataan...
Unohdimmeko jotain?
Palautteesi auttaa meitä pitämään tiedot oikeina. Ota yhteyttä, jos jokin on virheellistä tai puuttuu.









