Få Bitculator på Android
Denne lommeboken er avviklet og selges ikke lenger offisielt i autoriserte butikker. Vi anbefaler å bytte til en støttet lommebok for å sikre sikkerhet og full funksjonalitet.

SecuX W20 X TrendMicro
Feature Score112
PAID
Rangering
Pris
Endring 24t
Endring 7d
Markedsverdi
24t volum
Omløpende tilbud
Graf 7d
Maksimalt tilbud
Viser 1 til 10 av 62 resultater
Tags
12 Grupper · 27 TagsForm
1 Merke Maskinvare
129
Lagring
1 Merke Cold
131
Plattform
2 Tags Nettleser Mobil
41
227
Programvare
3 Tags Android iOS Nett
221
200
66
Oppbevaring
1 Merke Ikke-forvaltet
296
Kilde
3 Tags Lukket Kildekode Lukket Kildekode Programvare Lukket Kildekode Firmware
100
59
42
Sikkerhet
5 Tags Passordbeskyttelse Frakoblet Autentisering Sikker element Tidslås
250
117
220
55
5
Tilkobling
3 Tags QR USB Bluetooth
198
70
36
Gjenoppretting
3 Tags Gjenoppretting Seed Sikkerhetskopi Skjult Lommebok
277
254
22
Funksjoner
2 Tags Støtte for flere valutaer NFT Funksjoner
203
123
Styrker
2 Tags Kryssplattformkompatibilitet Bredt Spekter av Eiendeler
169
57
Svakheter
1 Merke Koster penger
127
Ofte stilte spørsmål
6 Resultater
Hva er SecuX W20 X TrendMicro?
SecuX W20 X TrendMicro er en premium maskinvarelommebok / kald lommebok som har et kompakt kortformatdesign med en berøringsskjerm på 2,8 tommer. SecuX W20 X TrendMicro kombinerer offline nøkkeloppbevaring med Trend Micros' ChainSafer trusselinformasjon for forbedret beskyttelse mot phishing og ondsinnede smarte kontrakter. SecuX W20 X TrendMicro støtter flerkjede aktivaforvaltning og tilbyr Bluetooth og USB tilkobling.
Is SecuX W20 X TrendMicro safe & legit?
Hvem opprettet SecuX W20 X TrendMicro?
Hvor er SecuX W20 X TrendMicro's selskap basert?
Hvordan fungerer SecuX W20 X TrendMicro?
Når ble SecuX W20 X TrendMicro lansert?
Loading...
Har vi glemt noe??
Dine innspill hjelper oss med å holde ting korrekt. Kontakt oss hvis noe er feil eller mangler.









