
Blockstream Jade
Skóre funkcií156
PAID
Poradie
Cena
Zmena 24h
Zmena 7d
Trh. kap.
Objem 24h
Obiehajúca ponuka
Graf 7d
Maximálna ponuka
Rozmery
- Dĺžka
- 60 mm
- Šírka
- 24 mm
- Výška
- 17 mm
- Hmotnosť
- 25g
Značky
11 Skupiny · 24 ZnačkyForma
1 Značka Hardvér
129
Úložisko
1 Značka Studené
131
Platforma
2 Značky Mobil Desktop
227
91
Softvér
5 Značky Android iOS Linux MacOS Windows
221
200
81
85
90
Často kladené otázky
6 Výsledky
Čo je Blockstream Jade?
Blockstream Jade je kompaktná, USB-veľkosti hardvérová peňaženka / cold wallet navrhnutá na správu Bitcoin a Liquid Network aktív. Blockstream Jade má priehľadné telo, plnobarebný displej a vstavanú kameru, čo ju robí úplne air-gapped s podpisovaním QR. Blockstream Jade podporuje USB-C a Bluetooth pripojenie.
Who created Blockstream Jade?
Je Blockstream Jade bezpečný a dôveryhodný?
Kde má spoločnosť Blockstream Jade sídlo?
Kedy bolo Blockstream Jade spustené?
Ako funguje Blockstream Jade?
Načítava sa...
Na niečo sme zabudli?
Vaša spätná väzba nám pomáha udržiavať informácie správne. Ak je niečo nesprávne alebo chýba, kontaktujte nás.
