
Brave Wallet
Ocena funkcija125
FREE
Rang
Cena
Promena 24h
Promena 7d
Trž. kap.
Promet 24h
Cirkulišuća ponuda
Grafikon 7d
Maksimalna ponuda
Oznake
12 Grupe · 34 OznakeDeFi
1 Oznaka DeFi
31
Oblik
1 Oznaka Softver
192
Skladištenje
1 Oznaka Vrući
192
Platforma
3 Oznake Desktop Pregledač Mobilni
91
41
227
Često postavljana pitanja
6 Rezultati
Da li je Brave Wallet bezbedan i legitiman?
Brave Wallet je nekastodijalni, što znači da korisnici zadržavaju kontrolu nad svojim privatnim ključevima. Brave Wallet smanjuje rizik od fišing napada povezanih sa eksternim proširenjima za novčanike jer je integrisan u Brave pregledač. Brave Wallet je otvorenog koda i redovno prolazi bezbednosne revizije, bez poznatih većih bezbednosnih incidenata ili skandala.
Gde se nalazi sedište kompanije Brave Wallet?
Šta je Brave Wallet?
Ko je kreirao Brave Wallet?
Kada je Brave Wallet pokrenut?
Kako funkcioniše Brave Wallet?
Učitavanje...
Da li smo nešto zaboravili?
Vaše povratne informacije pomažu nam da sve bude tačno. Kontaktirajte nas ako nešto nije tačno ili nedostaje.





