
Trezor Safe 5
Ocena funkcija216
PAID
Rang
Cena
Promena 24h
Promena 7d
Trž. kap.
Promet 24h
Cirkulišuća ponuda
Grafikon 7d
Maksimalna ponuda
Dimenzije
- Širina
- 40 mm
- Visina
- 8 mm
- Težina
- 23 g
- Dužina
- 65.9 mm
Oznake
15 Grupe · 43 OznakeDeFi
1 Oznaka DeFi
31
Trgovanje
1 Oznaka Trgovanje
17
Web3
1 Oznaka NFT
98
Oblik
1 Oznaka Hardverski
129
Često postavljana pitanja
6 Rezultati
Šta je Trezor Safe 5?
Trezor Safe 5 je vrhunski hardverski novčanik / hladan novčanik kompaktnog pravougaonog oblika (≈ 65,9 × 40 × 8 mm, ~23 g), sa ekranom osetljivim na dodir u boji od 1,54", haptičkim odzivom i USB-C povezivošću. Trezor Safe 5 podržava sredstva na više blokčejnova uz univerzalni firmver i opcioni režim samo za Bitcoin, a uvodi i unapređenu rezervnu kopiju uz podršku za podelu na više delova putem SLIP39.
Da li je Trezor Safe 5 bezbedan i legitiman?
Ko je kreirao Trezor Safe 5?
Gde se nalazi sedište kompanije Trezor Safe 5?
Kako funkcioniše Trezor Safe 5?
Kada je Trezor Safe 5 lansiran?
Učitavanje...
Da li smo nešto zaboravili?
Vaše povratne informacije pomažu nam da sve bude tačno. Kontaktirajte nas ako nešto nije tačno ili nedostaje.









