
Lido DAO
LDO
$0.378
-1.27
%
#50
Token
Kaaviot: Bitculator
esim. Bitcoin
Genesisjoulu 19 2020
Ikä5vuotta
Desimaalit18
Lompakot
20
Pörssit
12
Parit
5
Tickerit
22
Perusta
5
Quote
0
Ladataan...
Ladataan...
Tunnisteet
6 Ryhmät · 11 TunnisteetHallinta
1 Tunniste Hajautettu
120
Token
2 Tunnisteet Hallintotoken Käyttötoken
45
70
DeFi
2 Tunnisteet DeFi Likviditeetti
62
16
Ansaitse
2 Tunnisteet Steikkaus Validointi
79
38
Usein kysytyt kysymykset
7 Tulokset
Mikä on Lido DAO (LDO)?
Lido DAO (LDO) on luokiteltu ERC-20 hallintotoken, ja käyttötoken Lido DAO-protokollassa, joka on hajautetun rahoituksen (DeFi) alusta, joka keskittyy tarjoamaan likvidin staking-palvelun Ethereumille, sen jälkeen kun sen Polygon-staking-palvelu päätettiin lopettaa joulukuussa 2024.
Kuka loi Lido DAO (LDO)?
Milloin Lido DAO (LDO) luotiin?
Miten Lido DAO (LDO) rahoitettiin?
Kuinka Lido DAO (LDO) toimii?
Mihin käyttötarkoituksiin Lido DAO (LDO) sopii?
Lido DAO (LDO): haasteet
Ladataan...
Unohdimmeko jotain?
Palautteesi auttaa meitä pitämään tiedot oikeina. Ota yhteyttä, jos jokin on virheellistä tai puuttuu.