
Zen Card
Feature Score120
PAID
Rang
Pris
Ændring 24t
Ændring 7d
Markedsværdi
24t volumen
Cirkulerende forsyning
Graf 7d
Maksimal forsyning
Tags
13 Grupper · 28 TagsWeb3
1 Tag NFT
98
Form
3 Tags Hardware Krypto-kort Kort
129
26
22
Lager
1 Tag Cold
131
Platform
1 Tag Mobil
227
Ofte stillede spørgsmål
6 Resultater
Hvad er Zen Card?
Zen Card er kategoriseret som en hardware wallet og cold wallet. Zen Card er et kryptokort på størrelse med et betalingskort, der gør det muligt for brugerne at acceptere transaktioner gennem Coin98 AI Wallet.
Er Zen Card sikker og legit?
Hvem skabte Zen Card?
Hvor er Zen Card's virksomhed baseret?
Hvordan fungerer Zen Card?
Hvornår blev Zen Card lanceret?
Indlæser...
Har vi glemt noget?
Dit input hjælper os med at holde tingene korrekte. Kontakt os, hvis noget er forkert eller mangler.









